Kronikë

Shpërthim tritoli në Mamurras


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:57 - 15/04/21 |
Opi Nion

Një shpërthim me lëndë eksplozive është regjistruar mbrëmjen e sotme në Mamurras. Policia njofton se eksplozivi ishte hedhur në oborrin e banesës së qytetarit me iniciale Sh.N.

Policia thotë se nga shpërthimi janë shkaktuar dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./ Opinion.al

Pas