Te Fundit

Shpërthen bombola e gazit në një banesë, në gjendje të rëndë një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:34 - 07/07/21 |
Opi Nion

Pas shpërthimit të një bombole gazi në Koplik një person ndodhet në gjendje të rëndë .

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në Koplik dhe në banesën e të plagosurës ku si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit ndodhet në gjendje të rëndë kryefamiljarja Sadete Kukaj.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure, ku mësohet se si pasojë e shpërthimit është shkrumbuar gjithçka në katin e parë të banesës.

Ndërkohë Kukaj ka marrë plagë në trup dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur menjëherë zjarrëfikësit të cilët kanë vënë nën kontroll zjarrin./Opinion.al

Pas