Life Style

Eni Vasili bëhet nënë e dy vajzave binjake: Më risollën në jetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:19 - 07/07/21 |
Opi Nion

Ditën e djeshme gazetarja, Eni Vasili u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë dy vajza binjake.
Lajmi është bërë publik për mediat nga një postim i dhe mësohet se gjendja shëndetësore e Enit dhe binjakeve është e mirë.

Sotme moderatorja e njohur ka postuar një foto mjaft të ëmbël ku shfaqen duart vogëlusheve dhe nënës së tyre.

“Takimi ynë i parë ishte një magji. Sofi dhe Nikol me ri sollën në jetë me lindjen e tyre. Të bekuara qofshin. ❤️💕🧿

Më herët, moderatorja ka zbuluar edhe emrat e dy vogëlusheve që ka përzgjedhur me shumë kujdes.

“Po, e kemi vendosur dhe i kemi përcaktuar emrat. Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, është shprehur Eni./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)

Pas