Aktualitet

Shpërthejnë bombolat në fabrikën e gazit në Porto RomanoBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:48 - 18/06/22 |
Opi Nion

Shpërthime janë raportuar këtë mëngjes në fabrikën e gazit në Porto Romano, Durrës.

Sipas informacioneve paraprake, banorët janë larguar nga zona.

Zjarrfikëset kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë vënë nën kontroll situatën.

Ndërsa raportohet se shpërthimi nuk përbën asnjë rrezik.

Pas