InstaBIZ

Shpat Kasapi feston 31 vjetorin, shikoni si dukej në fillimet e karrierësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:00 - 03/05/16 |
b.f

Këngëtari nga Tetova Shpat Kasapi lindi në vitin 1985 ndërsa me muzikë ka filluar të merret në moshë fare të re.

“Axhamiu” “Pa ty s’jetoj” dhe “Largohu” janë disa nga hitet e tij të para , me të cilat Shpati gëzonte një sukses të jashtëzakonshëm në atë kohë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas