Aktualitet

Shpallet në kërkim 15-vjeçarja në Delvinë, babai denoncon: E ka marrë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:21 - 27/11/21 |
Opi Nion

Një vajzë 15-vjeçare është shpallur në kërkim nga policia në Delvina. Uniformat blu informojnë se e reja është larguar nga banesa me nënën e saj.

Ka qenë babai i vajzës ai që ka bërë kallëzimin në polici dhe sipas tij 15-vjeçarja është larguar me ish-bashkëshorten, ndaj kërkon edhe kthimin e saj në banesë.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Delvinë, shpallën në kërkim një 15 vjeçare, banuese në Delvinë, pasi ka bërë kallëzim babai i saj, se i është larguar vajza së bashku me ish bashkëshorten e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”-njofton policia./Opinion.al

Pas