Aktualitet

Shkuan me vonesë, Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj mbeten pa votuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:42 - 13/06/21 |
Opi Nion

Qendrat e votimit në të gjitha degët e Partisë Demokratike janë mbyllur në orën 19:00, ndërsa pritet tashmë të nisë numërimi për të mësuar fituesin.

Por sikurse bëhet e ditur, dy emra të njohur të kësja force politike nuk e kanë hedhur votën e tyre për kryetarin e PD. Është fjala për deputetët e Lezhës, Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj të cilët nuk votuan sepse mbërritën në qendrën e votimit pas orës 19;00, duke ehumbur mundësinë./Opinion.al

 

Pas