Kryesore

Shkon në penallti sfida mes  Argjentinës dhe HollandësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:47 - 09/12/22 |
Opi Nion

Penalltitë do të vendosin se kush do të shkojë në gjysmë finale në përballjen mes Argjentinës dhe Hollandës, në Katar 2022.

Skuadrat nuk kanë mundur të zhbllokojnë rezultatin as në kohën shtesë pas barazimit të Holandës në minutën 101 të kohës së rregullt./Opinion.al

Pas