Kronikë

Shkon në 2 numri i viktimave nga aksidenti në “Rrugën e Kombit”,shuhen dajë e nip


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:31 - 19/05/22 |
Opi Nion

Është rritur bilanci i viktimave të aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombit. Burime për Klan neës bëjnë me dije se ka shkuar në dy numri i personave të cilët kanë humbur jetën.

Edhe  20-vjeçari, Xheku Logu,  nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra. Kujtojmë se fillimisht i riu doli gjallë nga makina e cila kishte përfunduar 100 metra poshtë rrugës, por humbi jetën në spitalin e Traumës në Tiranë.

Në vendngjarje, humbi jetën edhe Andi Rrustaj, 25 vjeç. Ata po udhëtonin në drejtim të Kukësit, kur makina e tyre ka dalë nga rruga dhe ra në humnerë.

Pas