Aktualitet

Shkoi të mblidhte boronica në bjeshkë, por nuk u kthye më, i riu shpallet në kërkimBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 05/09/22 |
Opi Nion

Një 23-vjeçar që kishte shkuar në bjeshkë, për të mbledhur boronica nuk është kthyer më në banesë.

Kanë qenë familjarët e të riut ata që kanë bërë kallëzimin në polici për humbjen e tij.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë të cilët kanë nisur kërkimet për gjetjen e të riut.

“Më datë 05.09.2022, në Komisariatin e Policisë Kukës, kanë bërë kallëzim familjarët e shtetasit M. A., 23 vjeç, banues në fshatin Borje, se gjatë ditës së djeshme 23-vjeçari ishte larguar në bjeshkë, për të mbledhur boronicë dhe nuk ishte kthyer më në banesë. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë. Në bashkëpunim me Policinë Kufitare vijojnë kërkimet për gjetjen e 23-vjeçarit”, njoftoi policia./Opinion.al

 

Pas