Kronikë

Shkodër/ Shkon me plagë në kokë në spital, ndërron jetë 76-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:25 - 06/12/21 |
Opi Nion

Një 76-vjeçar në Shkodër është hedhur nga kati i dytë i banesës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Dobraç të Shkodrës.

76-vjeçari është dërguar në spital, ku është konstatuar nga mjekët se ka patur dëmtime në kokë. Fatkeqësisht Rr.C., nuk ka arritur t’iu mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spital.

“Më datë 06.12.2021, rreth orës 04:00, është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi Rr. C., 76 vjeç, banues në fshatin Dobraç, Shkodër, i cili ka patur dëmtime në kokë. Ky shtetas dyshohet se është vetëhedhur nga dritarja e katit të dytë të banesës tij dhe për shkak të dëmtimeve ka ndërruar jetë në spital”, njofton policia.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas