Kronikë

Shkodër, 18 vjeçari kapet me disa doza kokaine dhe thikë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 15/09/18 |
b.f

Një i ri është prangosur në Shkodër. Sipas burimeve të policisë 18-vjeçari me iniciale K. K. u kap me thikë dhe disa doza kokainë. Më datë 14. 09. 2018, u arrestua në flagrancë shtetasi K. K., vjeç 18, banues në Malësi e Madhe, sepse në Shkodër, gjatë kontrollit fizik, iu gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale një thikë dhe disa doza lëndë narkotike kokainë. Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër Nenet 283 dhe 279 të Kodit Penal.

Pas