InstaBIZ

Shitet jahti ku princeshë Diana kaloi verën e fundit me Dodi Fayed


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:41 - 24/05/20 |
Opi Nion

Jahti i Dodi Fayed, ku ai dhe princesha Diana kaluan verën e fundit para se të vdisnin, është shitur në një ankand për 171,000 paundë.

Sipas ekspertëve kjo është një shifër tepër e ulët për jahtin ku Dodi dhe Diana u fotografuan duke shijuar praninë e njëri-tjetrit në korrikun e vitit 1997, disa javë para se të vdisnin në aksidentin automobilistik në Paris me 31 gusht. Sipas “Sunday Express”, kjo shifër kaq e ulët e shitjes së jahtit, lë të mendosh se kujtimi i Dianës tashmë është zbehur.

Diana ishte fotografuar duke u puthur me Dodin në pjesën e pasme të jahtit, ndërsa shijonin diellin në bordin e tij./Opinion.al

Pas