-Jetë dhe Stil

Shikoni si do të jetë moti gjatë ditës së sotmeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:50 - 06/05/16 |
root

Një mot i kthjellët dhe me diell kështu pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme.

Temperaturat do të vijojnë nga 7-24 gradë celcius.

Duke filluar nga dita e nesërme pritet të nisin shirat dhe temperaturat të ulen.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas