Kronikë

Shijak/Humb jetën në punë, 30-vjeçari, i biri i administratorit të firmës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:16 - 31/03/22 |
Opi Nion

Një 30-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë në ambientet e një firme në Shijak. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:30, në lagjen Kodër Shijak, ndërsa theksohet se administrator i firmës ka qenë babai i viktimës shtetasi A. D.

“Rreth orës 08:30, në lagjen Kodër Shijak, në ambientet e firmës me administrator shtetasin A. D., është aksidentuar duke punuar me vinç, shtetasi E. D., 30 vjeç (djali i shtetasit A. D.), banues në Shijak, i cili për pasojë ka humbur jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas