Kronikë

Sherri në Ksamil/Pjestarë të një familjeje, 3 persona janë transportuar në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 07/06/22 |
Opi Nion

Policia ka dhënë detaje për konfliktin e ndodhur ditën e sotme në zonën e quajtur ”4 valltarët”, në Ksamil.

Bëhet me dije se shtetasi Gj. A., së bashku me disa persona të tjerë, ka goditur me mjete të forta Adriatik Ahmetin, Flamur Ahmetin, Luli Ahmetin. Të tre të plagosurit, pjestarë të së njëjtës familje, janë transportuar për në spitalin e Tiranës, për mjekim më të specializuar.

“Më datë 07.06.2022, në zonën e quajtur ”4 valltarët”, Ksamil, shtetasi Gj. A., së bashku me disa persona të tjerë, ka goditur me mjete të forta shtetasit L. A.,  F. A. dhe A. A., banues në Ksamil, të cilët janë transportuar për në spitalin e Tiranës, për mjekim më të specializuar”-njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personave të përfshirë dhe për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas