Kronikë

Sherr në Tiranë, qëllohet me qytën e pistoletës 39 vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:15 - 06/03/21 |
Opi Nion

Një person është plagosur gjatë një konflikti të ndodhur rreth orës orës 15:15, në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Sipas policisë, gjatë një konflikti për motive të dobëta, një persona ka qëlluar me qytën e pistoletës shtetasin E. Xh., 39 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes. Ndërkohë, shërbimet e Policisë po kontrollojnë zonën me qëllim  kapjen e autorit./ Opinion.al

Pas