Kronikë

Sherr me thika në Elbasan, një i vdekur dhe një i plagosur rëndë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:36 - 05/11/21 |
Opi Nion

Një sherr me thika ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Sipas news 24 një person ka mbetur i vdekur ndërsa një tjetër është në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur te fusha e vjetër e sportit në Elbasan. Ende nuk ka detaje nga ngjarja e rëndë, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e ngjarjes./Opinion.al

Pas