Kronikë

Sherr me sende të forta pas mesnate, dy të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:39 - 27/03/22 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një konflikti që ka degraduar në përdorimin e mjeteve të forta. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut, ditën e djeshme rreth orëve të para të mëngjesit.

Si pasojë e ngjarjes, M. D., dhe S. S.,  shtetasit e lënduar janë transsportuar në spital ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 27.03.2022, rreth orëve të para të mëngjesit, në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut, si pasojë e një konflikti janë dëmtuar me mjete të forta shtetasi M. D., dhe S. S., të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofto policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

 

Pas