Aktualitet

Shembet galeria e kromit, dy persona mbeten të bllokuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 19/03/22 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të bllokuar në një galeri kromi në fshatin Lajthizë të Tropojës. Mësohet se ata kanë qenë brenda ndërsa galeria është shembur dhe kanë mbetur aty. Policia po shkon në vendngjarje, ndërsa pritet informacion zyrtar mbi detajet./Opinion.al

Pas