Bota

SHBA/Djali 6-vjeçar qëllon me armë zjarri mësuesenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:13 - 07/01/23 |
Opi Nion

Një djalë gjashtë vjeçar hapi zjarr në një shkollë fillore në Virxhinia, duke plagosur rëndë një mësuese. Këtë e bëjnë të ditur mediat amerikane duke iu referuar policisë.

Asnjë nxënës tjetër nuk u lëndua në shkollën fillore Richneck dhe djali tani është në paraburgim. Policia tha se mësuesja 30-vjeçare rrezikonte të vdiste./Opinion.al

Pas