Bota

Seks me agjentin e CIA-s në Shtëpinë e Bardhë: Libri për familjen Trump


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:38 - 12/05/21 |
Opi Nion

Së shpejti pritet të publikohet një libër i cili do të tregoj detaje nga jeta e familjes së ish-presidentit të SHBA, Donald Trum.

Libri mban titullin  “Zero Fail: The Rise and Fall of the Secret Service“, i shkruar nga gazetarja Carol Lyoning, i cili ka fituar edhe çmimin Pulitzer.

Në këtë libër gazetarja tregon se si vajza e vogël e ish-presidentit amerikan dhe ish-gruaja e Donald Trump Jr. kanë pasur marrëdhënie intime me agjentët e shërbimit sekret të cilët ishin përgjegjës për sigurinë e tyre.

Sipas gazetës amerikane “Ëashington Post”, ky libër pritet të dalë në treg më 18 maj. Rikujtojmë se Tiffany Trump është  fejuar me miliarderin Michael Bullos, në janar të këtij viti.

Megjithatë, para se 27-vjeçarja t’i thoshte “Po” të dashurit të saj prej katër vitesh, besohet se ajo ka pasur një lidhje me një nga agjentët sekretë të SHBA, sipas librit. Përveç Tiffany, ish-gruaja e djalit të presidentit amerikan, Donald Jr, me të cilin kanë pesë fëmijë, gjithashtu ka pasur marrëdhënie intime me një agjent të shërbimit sekret.

Sidoqoftë, sipas librit, nuk është e qartë se kur nisi marrëdhënia e tyre. Vanessa dhe Don Jr. Trump u divorcuan zyrtarisht në Mars 2018.

Edhe para se Trump të merrte presidencën e SHBA, marrëdhënia e tyre nuk ka qenë e mirë,  sipas një burimi për revistën PEOPLE./ Opinion.al

Pas