Aktualitet

Sarandë: Digjet flamuri grek në zyrat e OMONIA-sBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:17 - 09/11/15 |
root

Kreu i OMONIA­-s, Leonidha Papa ka denoncuar djegien e flamurit grek në zyrat e kësaj organizate në qytetin e Sarandës. Mësohet se flamuri është djegur gjatë natës, ndërsa nuk dihen autorët e këtij akti. “Nuk e dimë kush e kreu këtë akt. Këto janë veprime të errëta, për të prishur marrëdhëniet mes vendeve”, ka thënë Papa. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po kryhen hetime.

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Shqiptaret ne greqi ka reste i kane vrare lurse ky thot se po i digjet nje cop recke keta muter do ishte mire mos te ekzistonin fare as si rac e as si komb

Pas