Aktualitet

Rama: Audit ndërkombëtar për biznesin e madh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:34 - 09/11/15 |
b.f

TIRANË- Qeveria ka vendosur të shmangë tatimoret nga biznesi i madh dhe të pajtojë një kompani të huaj për të audituar biznesin e madh. Lajmi është bërë i ditur nga Kryeministri Rama. (vijon…)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas