-U tha në Opinion

Salianji: Jam i gatshëm ta lë mandatin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:36 - 14/03/22 |
el ida

Deputeti i PD Ervin Salianji tha se është i gatshëm të lërë mandatin e deputetit, nëse kjo do t’i vlente bashkimit dhe suksesit të partisë.

“Nëse vlen për bashkim, jam gati ta lë mandatin. Unë kam mbajtur qëndrime të forta pro Bashës. Nëse kam patur një interes ishte që Basha të kishte sukses në PD sepse kemi investuar të gjithë, por nuk ja dolëm dot. Do ta shohim këtë sittuatë kështu apo do të shohim kush do të jetë deputet”, tha Salianji./Opinion.al

Pas