-Jetë dhe Stil

Rudina Hajdari pranon për herë të parë ndarjen nga bashkëshorti: Kemi zgjedhur…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:24 - 18/12/22 |
Opi Nion

Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari ka deklaruar se është ndarë nga bashkëshorti.

Ajo ka treguar se shkak është bërë distanca, pasi ai jeton në SHBA, kurse Hajdari u zhvendos në Shqipëri pasi u angazhua në politikë.

Ish-deputetja zbuloi në një intervistë “Top Channel” se kanë raporte shumë të mira dhe i japin shumë dashuri vajzës së tyre, që të mos ndjehet sikur familja është e paplotë.

“Ne jemi munduar që ajo të ndjehet që familja e saj nuk është e plotë. Ne i japim shumë dashuri. Kemi një marrëdhënie të jashtëzakonshme si dy partner të fortë, në kuptimin që jemi njohur shumë të rinj. Jemi totalisht të dedikuar që ajo të ketë një jetë familjare të shëndoshë, por realiteti është që ne jemi të ndarë. Ai jeton në Amerikë dhe unë në Shqipëri, kemi zgjedhur rrugën tonë”, u shpreh Hajdari.

Pas