InstaBIZ

Rudina Dembacaj flet për babain e ndjerë: Për një vajzë është më i rëndësishmi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:41 - 14/05/22 |
Opi Nion

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj në daljet e saj publike nuk nguron asnjëherë të flas për babain e saj të ndjerë.

Ajo ka pasur një lidhje shumë të ngushtë me të dhe këtë e tregon herë pas here në rrjetin social “Instagram” por edhe në daljet televizive. Së fundmi, Dembacaj e ftuar në emisionin “Style Star Show” në pozicionin e anëtares së jurisë teksa po vlerësonte veshjen e një nga konkurrenteve, foli dhe për të atin.

Ajo tha se për një vajzë figura e babait është absolutisht më e rëndësishme.

“Lidhja e jashtëzakonshme me babin. Fatkeqësisht, unë e kam humbur. Ke një fat shumë të madh dhe nuk ka lidhje më të shenjtë se sa t’i bësh gjërat bashkë me babin, bashkë me prindin në përgjithësi, por për një vajzë babai është absolutisht më i rëndësishmi”, u shpreh aktorja.

Pas