Kronikë

Rrëzohet tenda e kalçetos, lëndohet 22-vjeçari në SarandëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:41 - 04/07/22 |
Opi Nion

Një 22 vjeçar ka mbetur i plagosur në Sarandë, pasi u godit nga tenda mbrojtëse e një kalçetoje sportive.

I riu ishte duke luajtur me shokët, kur era e fortë ka rrëzuar tendën e kalçetos duke rënë mbi personat që ishin të pranishëm në fushë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas