Kronikë

Sarandë/ U plagos nga rrëzimi i tendës së kalçetos, humb jetën 22-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 04/07/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë. Një 22-vjeçar ka humbur jetën pas rrëzimit të tendës mbrojtëse të një kalçetoje sportive.

Fillimisht ai mbeti i plagosur dhe u transportua në spital për ndihmë mjekësore, por nuk mundi t’iu mbijetonte plagëve të marra.

Viktima është identifikuar si Armando Kazma. Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas