Kronikë

Rrëzohet nga biçikleta, vdes 17-vjeçarja në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:19 - 27/11/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në periferi të Tiranës. Sipas policisë, një 17-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta dhe për pasojë ka humbur jetën.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Maknor, Pezë dhe viktima është shtetasja me inicialet R.D., 17 vjeçe.

Adoleshentja është nisur për në spital, por ka ndërruar jetë në SQU.

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas