InstaBIZ

Rita Ora tregon sëmundjen nga e cila ende nuk është shëruar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 22/11/19 |
xhu lia

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka publikuar në rrjete sociale një postim ku tregon se nuk është ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Prej kohësh ajo po vuan nga një problem me grykët dhe ndonëse është kuruar, sërish nuk ka mundur të shërohet dhe duket se shkak për këtë është bërë lodhja e tepërt.

 “E urrej kur e shtyj veten aq shumë për të arritur rezultatin më të mirë të mundshëm dhe nuk dëgjoj trupin, sepse nuk dëshiroj të zhgënjej askënd. Por ndonjëherë në jetë duhet të kujtohemi se nuk jemi robot dhe duhet të kujdesemi për shëndetin mendor dhe fizik. Shpresoj që ky problemi me grykët të më zhduket. Po më shkatërron vërtetë. Gjithsesi ju dua të gjithëve”,-ka shkruar Rita në rrjete sociale./Opinion.al/

Pas