InstaBIZ

Riselda dhe Ajdin Sejdia, më të dashuruar se kurrë në Paris


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:58 - 16/11/15 |
root

image-49

Biznesmeni Ajdin Sejdia dhe bashkëshortja e tij 30 vjet më e re Riselda, duket se kanë harruar tragjedinë e Parisit dhe  kanë risjellë në vëmendje se  ai është kryeqyteti i dashurisë. Çifti ndodhet këto ditë atje në Francë dhe nga fotot shihet qartë se po e shijojnë shumë.

Ata kanë shkëmbyer puthje të nxehta përpara Kullës Eifel, e cila si rrallëherë orët e para të së shtunës fiku dhe dritat në nder të viktimave të tragjedisë më të madhe të ndodhur në Francë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas