Aktualitet

Rifillon ndeshja, momenti kur futbollistët polakë qëllohen nga tifozët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:50 - 12/10/21 |
Opi Nion

Sfida mes Shqipërisë dhe Polonisë ka nisur sërish në stadiumin “Air Albania”, pas ndërprerjes në minutën ’77 kur tifozët shqiptarë qëlluan me shishe dhe sende te forta, drejt futbollistëve polakë, në momentin që skuadra e tyre shënoi gol.

Pas