Aktualitet

 Video/Të shtëna me armë zjarri tek “Komuna e Parisit”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 12/10/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në zonën e “Komunës së Parisit”. Ende nuk ka informacione dhe detaje lidhur me ngjarjen, por sikurse mësohet në spital nuk janë paraqitur persona të plagosur.

Në pamjet e siguruara nga Opinion.al, vërehen forca të shumta të policisë./Opinion.al

 

Pas