Aktualitet

Reshjet e dëborës, bllokohet Qafa e MurrizitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:02 - 21/01/23 |
Opi Nion

Situata sinoptike në vend dhe reshjet e dëborës kanë sjellë vështirësi në kalimin e mjeteve në Rrugën e Arbrit. By pasi në Qafën e Murrizit është bllokuar, ku të paktën 50 mjete kanë mbetur në radhë.

Pavarësisht pranisë së borëpastrueseve, situata shfaqet sërish problematike dhe rruga ende nuk është liruar./Opinion.al

Pas