Aktualitet

Reshje dhe ulje të temperaturave, çfarë parashikon moti për ditën e martëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:57 - 21/11/22 |
Opi Nion

Ditën e martë parashikohen stuhi shiu në të gjithë territorin, ku më të theksuara do të jenë në veri dhe verilindje të vendit.

Dita e martë pritet të sjellë gjithashtu sërish reshje dëbore në zonat malore, ndërkohë që nuk do të mungojë as era e fortë.

Gjithashtu do të ketë dhe rënie të mëtejshme të temperaturave, ku parashikohet të zbresin deri në -3 gradë celcius.

Pas