Aktualitet

RENEA dhe Garda në PD, reagon Rama: S’kam asnjë punë me kacafytjen e dy kufomave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:27 - 18/12/21 |
Opi Nion

Kryeministri Rama ka reaguar pas deklaratës së Sali Berishës se RENEA dhe Garda kishin rrethuar selinë e PD. Ai shprehet se as aid he as Policia e Shtetit nuk kanë lidhje me tymin e marrëzisë që po djeg PD.

“Unë s’kam asnjë punë me kacafytjen e dy kufomave politike njëra grata tjetra nongrata që e kanë futur Partinë Demokratike në inceneratorin e marrëzisë së tyre. Policia e Shtetit jo e jo që nuk ka asnjë lidhje me tymin e marrëzisë që po djeg PD. Keqardhje për demokratët e thjeshtë”, shkruan Rama.

Pas