Sport

Reja publikon listën e lojtarëve për sfidat kundër Uellsit dhe Çekisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 26/05/21 |
Opi Nion

Tranjeri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Edi Reja ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy miqësoret e radhëz, atë me Uellsin dhe atën me Çekinë.

Kështu, janë grumbulluar portierë: Etri Berisha, Alen Sherri, Gentian Selmani, Romeo Harizaj

Në mbrojtje: Elseid Hysaj, Berat Gjimshiti, Ardian Ismajli, Marash Kumbulla, Frederic Veseli, Albi Doka, Arlind Ajeti, Lorenc Trashi dhe mesfushorë: Amir Abrashi, Ermir Lenjani, Odeise Roshi, Keidi Bare, Ylber Ramadani, Qazim Laçi, Sherif Kallaku, Endri Çekiçi

Shqipëria do të luajë kundër Uellsit më 5 qershor dhe kundër Çekisë më 8 qershor.

Pas