Sport

Real Madrid merr fitoren e katërtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:23 - 03/09/22 |
Opi Nion

Real Madrid ka marrë fitoren e 4 radhazi në këtë nisje sezoni të La Liga.

Vendasit fituan me rezultatin 2-1 përballë Betis, i cili gjithashtu përpara këtij takimi numëronte vetëm fitore.

Për djemtë e Ancelotti shënuan Vinicius dhe Rodrigo, ndërsa për miqtë realizoi Sergio Canales.

Pas