Kronikë

Merr flakë makina në lëvizjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:32 - 03/09/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme një automjet është përfshirë nga flakët e zjarrit në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Pogradec – Qafë Thanë.

Mjeti tip Benz u përfshi nga flakët e zjarrit në lëvizje. Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit S.K. mundi të dilte nga makina. Nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Pas