Life Style

Raportonte LIVE, djali futet në studio dhe përpiqet të përqafojë spikeren


               Publikuar në : 22:07 - 10/10/19 |
Opi Nion

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur gjatë një edicioni informativ LIVE në NBC. Teksa moderatorja Courtney Kube ishte duke raportuar lajmet, djali i saj është futur në studio, duke u përpjekur ta përqafojë atë.

Moderatorja u përpoq që të menaxhonte situatën, por nuk mundi të mbajë të qeshurën kur djali saj u përpoq ta përqafonte atë teksa ishte LIVE në televizion./ Opinion.al .E.Xh.

Pas