Kryesore

Rama publikon videon:Puna e shqiptarëve që nuk ankohen nëpër profile false


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:24 - 01/08/20 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke publikuar një video nga peisazhet dhe bukuritë që ofron Shqipëria.

Krahas videos, Rama shkruan “dhe me këto pamje të mrekullueshme, ku puna e shqiptarëve që nuk vrasin kohën duke sharë e duke u ankuar nëpër klube e profile fallco, ka krijuar falë edhe politikave tona të reja mbështetëse.”

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje të mrekullueshme, ku puna e shqiptarëve që nuk vrasin kohën duke sharë e duke u ankuar nëpër klube e profile fallco, ka krijuar falë edhe politikave tona të reja mbështetëse, burime mbresëlënëse fitimi aty ku deri para ca vitesh kishte ferra e braktisje, ju uroj pushime të mbara e shëndet familjarisht, të gjithë shqiptarëve që kanë zgjedhur gushtin si kohën për të shijuar Shqipërinë./ Opinion.al

Pas