Sport

Rama publikon videon e stadiumit “Arena Kombëtare”


               Publikuar në : 21:59 - 28/09/19 |
Opi Nion

Stadiumi “Arena Kombëtare” është drejtë përfundimit të punimeve.

Kjo duket dhe nga një video e publikuar nga kryeministri Edi Rama në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, ku shihet testimi i ndriçimit të stadiumit.

Krahas videos, Rama shkruan se ndriçimi brenda stadiumit “Arena Kombëtare” është në parametrat ultramoderne.

Postimi

“ARENA🇦🇱K⚽️MBËTARE në testimin e sistemit ultramodern të ndriçimit🤩#ShqipëriaqëDuam🇦🇱☀️”-*shkruan shefi i qeverisë./ Opinion.al E.Xh.

Pas