Politikë

Rama publikon videon e montuar për Bashën: Dakord me ty


               Publikuar në : 21:16 - 03/04/20 |
Opi Nion

Pavarësisht se vendi dhe e gjithë bota ndodhet në një situatë tepër të rëndë për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, politikanët shqiptarë kanë kohë të bëjnë replika si dhe të montojnë video për të bërë qesharak njëri-tjetrin.

Kryeministri Edi Rama, i cili ka deklaruar se thuajse kalon 24 orë në dispozicion të qytetarëve në këtë kohë krize, duke se ka gjetur kohë që të montojë dhe video për të vënë në lojë kundërshtarët politikë.

Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të montuar të kreut të PD, Lulzim Basha, ndërsa me ironi shkruan “Dakord me ty”./ Opinion.al

 

 

View this post on Instagram

 

DAKORD ME TY👍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Pas