Aktualitet

Rama publikon videon: 400 vende pune në kantierin e bazës ajrore të NATO-s në KuçovëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:56 - 19/12/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur javën duke publikuar pamje të punimeve nga kantieri i bazës ajrore të Kuçovës.

Teksa publikon një video ku ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi inspekton punimet, Rama thotë se në këtë kantier janë krijuar 400 vende pune, ndërsa puna po ecën me ritme të larta.

“MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e Bazës Ajrore të NATO-s në Kuçovë, ku janë krijuar 400 vende pune e ku punimet po ecin me ritëm të lartë, ju uroj një javë të mbarë”-shkruan Rama.

Pas