Aktualitet

Rama publikon pamjet: Plazhi i Pish-Poros, një tjetër destinacion pushimi që …Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:39 - 27/07/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke shpërndarë në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, pamje nga plazhi i Pish-Poros në Fier.

Teksa publikon videon Rama shkruan se ky plazh është një tjetër destinacion pushimi që pret çdo ditë dhjetëra pushues.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje nga plazhi i Pish-Poros në Fier, një tjetër destinacion pushimi, që pret çdo ditë dhjetëra pushues, ju uroj një ditë të mbarë”-shkruan Rama.

Pas