Aktualitet

Rama provokon nga Korça: Varja Nusretit…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:25 - 29/01/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ndodhej në Korçë, ku dhe ka publikuar foto të këtij qyteti në rrjetet sociale.

Në një foto të publikuar në “Instagram”, kryeministri duket i mahnitur nga pamja panoramike e restorantit të hotelit ku ka qëndruar.

Krahas fotos, Rama shkruan “Një nga hotelet e rinj të Korçës, me një restorant panoramik mbi qendrën e qytetit e përreth (varja Nusretit)”.

Kujtojmë se në vendin tonë shefi i famshëm i kuzhinës u bë pjesë e një debati të fortë politik, pas publikimit të një videoje nga restoranti i tij në Dubai duke darkuar ministrat Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku si edhe këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga dhe nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku./ Opinion.al

Pas