Aktualitet

Rama: Piramida po merr formë, do të bëhet qendra më e madhe dixhitale e BallkanitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:16 - 18/11/22 |
Opi Nion

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar në rrjetet sociale pamje të punimeve që po kryhen në Piramidën e Tiranës.

Rama shkruan se projekti është konceptuar nga arkitekti i famshëm holandez, Winy Maas, ndërsa shton se Piramida do të bëhet së shpejti qendra më e madhe digjitale e Ballkanit.

“MIRËMËNGJES dhe me Piramidën e Tiranës, e cila po merr formën e konceptuar nga arkitekti i famshëm holandez, Winy Maas, për t’u bërë së shpejti qendra më e madhe digjitale e Ballkanit, ju uroj një ditë të mbarë”-shkruan Rama.

 

Pas