-Si u Veshën

Rama në ‘Opinion’ vjen me kostum dhe ndryshon modelin e atleteve!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:17 - 20/09/18 |
b.f

Rama është i ftuar mbrëmjen e kësaj të enjte në ‘Opinion’.

Edhe këtë herë ai ka surprizuar sa i përket paraqitjes së jashtme.

Kryeministri ka ardhur me atlete të bardha, All Stars, kostum të zi, këmishë të bardhë e po ashtu një kollare me motive lulesh.

Nuk kishte si të harronte detajin që vendos prej kohësh në xhaketa, yllin me gjashtë cepa, në qendër të së cilës ishte shqiponja.

Rama tërhoqi vëmendjen e mediave për veshjen e tij dhe kombinimin e kostumit klasik me atlete konvers./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

#live ne #opinion Kryeministri Edi Rama! #opiniontvshow #shtator2018

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

View this post on Instagram

 

#backstage #opiniontvshow #shtator2018

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

Pas