Kronikë

Ra nga lartësia, ndërron jetë elektricisti i OSHEE në Rrogozhinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:43 - 30/09/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së enjtes në Gosë të Rrogozhinës, ku ka humbur jetën një elektriçist.

Shtetasi me iniciale S. Q., 62 vjeç, me profesion elektricist, ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga lartësia teksa ishte duke punuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Si mendoni se do shkojë situata në PD:

Sondazh

Pas